ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.04.2024
Просмотров: 11
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | ЕБҚ әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин | Сәлемдесу. Ынтымақтастық атмосфераны қалыптастыру. «Кім жылдам» әдісі Өткен тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап беру.
«Стикер түсі» бойынша топқа біріктіру | Сәлемдеседі Сұрақтарға жауап береді. | | ҚБ мадақтау әдісі жарайсың! өте жақсы! талпын! | суреттер, үлестірмелер, ДК стикер |
Сабақтың ортасы | Жаңа сабаққа кіріспе Слайд бойынша кіріспе Мағынаны тану «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі топтық жұмыс 1-топ «Тармақталған алгоритм» деген не? 2 топ «Тармақталған алгоритмге мысалдар келтір» Дескриптор
1 тапсырма Жұптық жұмыс Тармақталған алгоритмге шарт құр. 2 тапсырма Прктикалық жұмыс 27 бет 1 тапсырма Сабақты қорыту | қажетті сөздерді жазып алады топтық жұмыс орындайды тапсырманы орындайды практикалық жұмысты компьютерде орындайды | | фишка әдісі жұлдызша | тапсырма үлестірме |
Сабақтың соңы | Оқушыларды бағалау. Рефлексия. «Себеттер әдісі» бойынша. Үйге тапсырма беру: Тақырыпты оқу | Кері байланыс жазады. | | | Үлестірме қағаз |
Тексерді ___________
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
| Бөлім: | 2-бөлім - Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым" | |
| Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) | | |
| Күні: | | |
| Сынып:2 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
| Сабақтың тақырыбы | Алгоритмді орындау | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 2.4.1.2 ауызша белгіленген алгоритмді іске асыру; | ||
| Сабақтың мақсаты | ауызша белгіленген алгоритмдерді іске асыруды сипаттайды | |
| ЕБҚ оқушы | |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | ЕБҚ әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау «Миға шабуыл» әдісі
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру | сәлемдеседі сұрақтарға жауап береді | | ҚБ ауызша мадақтау | |
Сабақтың ортасы | Жаңа сабаққа кіріспе Слайд бойынша шағын дәріс «Санау» әдісі бойынша топқа біріктіру 1 тапсырма/жұптық жұмыс/ «Алма жинау» тапсырмасы 29 бет 1 мысал 2 тапсырма /жеке жұмыс/ «Сенің мінезің қандай?» тапсырмасы 30 бет 2 мысал 3 тапсырма «Ойлан, топтас» әдісі топтық жұмыс Анықта. Ауызша алгоритмді қалай жүзеге асыруға болады? Екі достық әңгімесі ретінде алгоритм құруға бола ма? 4тапсырма / жеке жұмыс/ дескриптор
5 тапсырма Практикалық жұмыс 31 бет 1 тапсырма | қажетті сөздерді түртіп алады 2-топқа бірігеді тапсырманы орындайды жеке жұмыс жасайды | | фишка әді фишка фишка ауызша мадақтау фишка | компьютер оқулық тапсырма компьютер |
Сабақтың соңы | Оқушыларды бағалау. Рефлексия. «Бас бармақ әдісі» бойынша. Үйге тапсырма беру: Бақылау сұрақтарына жауап беру. | Кері байланыс жазады. | | | сурет |
Тексерді ___________
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
| Бөлім: | 2-бөлім - Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым" | |
| Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) | | |
| Күні: | | |
| Сынып:2 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
| Сабақтың тақырыбы | Жеке кейіпкер жасау | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 2.4.2.1. программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; 2.2.2.1 суреттің фрагментін көшіріп көрсету; | ||
| Сабақтың мақсаты | программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасай алады. суреттің фрагментін көшіріп көрсетеді. | |
| ЕБҚ оқушы | |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | ЕБҚ әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау «Менен сұрақ, сенен жауап» әдісі | сәлемдеседі сұрақтарға жауап береді | | ҚБ ауызша мадақтау | |
Сабақтың ортасы | Жаңа сабақтың мақсаты, тақырыбен танысу І. Мағынаны ашу (білімді өзектендіру үшін) Оқулықпенжұмыс. «INSERT»əдісі. Берілген мəтінді «Түртіп алу» əдісін пайдаланып, танысып шығу. 1- тапсырма./жеке жұмыс/
Күнделікті өздеріңе таныс бір іс-əрекетті Scratch- те орындау алгоритмін жоспарлаңдар Дескриптор: -алгоритмнің сөз түрінде ұсынылуын жазады. -Scratch- те орындау алгоритмін жоспарлайды. 2 тапсырма /жеке жұмыс/ Анықта Scratch-те спрайттар салу барысында қандай құралдарды пайдаланасың -дескриптор -Спрайттар салу барысында пайдаланатын құралдарды анықтайды. 3 тапсырма Компьютермен жұмыс | сабақтың тақырыбын жазады «INSERT» əдісі бойынша мəтінмен жұмыс жасайды. тапсырманы орындайды тапсырманы дәптерге орындайды компьютерде орындайды | | жұлдызша жұлдызша | оқулық үлестірме үлестірме компьютер |
Сабақтың соңы | Оқушыларды бағалау. Рефлексия. «Смайлик әдісі» бойынша. Үйге тапсырма беру: 36 бет. Зертте тапсырмасы | Кері байланыс жазады. | | | смайлик |
Тексерді ___________
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
| Бөлім: | I бөлім. Компьютерлер мен программалар (ортақ тақырып: «Өзім туралы») | |
| Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) | | |
| Күні: | | |
| Сынып:2 | Қатысушылар саны: | Қатыспағандар саны: |
| Сабақтың тақырыбы | Программалар құруды жалғастырамыз | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 2.4.1.1 тармақталған алгоритмді жүзеге асыру; | ||
| Сабақтың мақсаты | тармақталған алгоритмді жүзеге асыру әдістерін біледі. | |
| ЕБҚ оқушы | |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | ЕБҚ әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбын, мақсатын хабарлау Оқушыларды 2 топқа біріктіру | сәлемдеседі Дәптерге жазып алады | | ҚБ ауызша мадақтау | |
Сабақтың ортасы | 1 тапсырма «Ойлан жұптас» әдісі Дескриптор
2 тапсырма «Жұптық жұмыс» дескриптор
3 тапсырма «Топтық жұмыс» 4 тапсырма/ жеке жұмыс/ | сызбаны толтырады тапсырманы орындайды топта талқылайды тапсырманы орындайды | | фишка әдісі фишка әдісі ауызша мадақтау фишка | тапсырма тапсырма тапсырма тапсырма |
Сабақтың соңы | Оқушыларды бағалау. Рефлексия. «ББҮ әдісі» бойынша. Үйге тапсырма беру: Өткен тақырыптарды қайталау | Кері байланыс жазады. | | | смайлик |