ВУЗ: Не указан
Категория: Не указан
Дисциплина: Не указана
Добавлен: 28.03.2024
Просмотров: 33
Скачиваний: 0
ВНИМАНИЕ! Если данный файл нарушает Ваши авторские права, то обязательно сообщите нам.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ: №6 | Мектеп: | |||||||||||||||
Пәні: информатика | ||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||
Сабақ тақырыбы: | Паскаль тілінің негізгі элементтері.Паскаль тілінің оъектілері | |||||||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты |
| |||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: Паскаль тілінің объектілеріне «сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» ұғымдары жатады. | |||||||||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||||||||||||
begin, end, program, read,write, сан, идентификатор, тұрақты, айнымалы, функция, өрнек | ||||||||||||||||
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер:
| ||||||||||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: | ||||||||||||||||
Паскаль тілінің негізгі элементтері мен объектілерінің қандай басты айырмашылығы бар? | ||||||||||||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: | ||||||||||||||||
«сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» сөздерінің үш тілде аталуын жаз. | ||||||||||||||||
Алдыңғы тақырып | Паскаль программалау тілі және оның алфавиті | |||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||
Жоспарлаған уақыт | Жоспарлаған жаттығулар (төмендегі жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | ||||||||||||||
Басталуы 10 мин | Жағымды ахуал туғызу «Ыстық орындық» әдісі АКТ-да деңгейлік тәжірибелік жұмыстарды дұрыс орындау. Жаңа тақырыпты қорытындылау. Ұйымдастыру. Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу. «мен үшін қымбат...» тренингін ұйымдастыру. Оқушыларға өздеріне қымбат ..айтады. Мысалы: менүшін отан қымбат. Сынып оқушыларын «молекула» әдісі арқылы 2 топқа бөлемін Оқушылардың өткен тақырып бойынша алған білімдерін «Ыстық орындық» әдісі арқылы пысықтау Оқушылар 2 топқа бөлінген соң әр топтан бір оқушыдан ортаға шығарып,өткен тақырып бойынша сұрақ қоямын, қайталана береді | Үлестірмелер, оқулық, жұмыс дәптері | ||||||||||||||
Ортасы 15 минут | Оқушы білгендерін тыңдай отырып, жаңа сабақ тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Ендеше, бүгінгі жаңа сабағымыз « Паскаль тілінің негізгі элементтері.Паскаль тілінің оъектілері». «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы тақырыпты оқуға тапсырмалар беріледі. 1-топ: Паскаль тілінің негізгі элементтері. 2-топ: Паскаль тілінің оъектілері 2 топқа берілген тақырыпты постер қорғауды ұсынамын. Оқушылар жеке оқиды, жұппен талдайды, топпен талықылайды Өзгелерді тыңдай отырып, өз білімін толықтырады. | Оқулық, үлестірме қағаздар, интерактивті тақта | ||||||||||||||
Практикум 10 минут | Оқулықтағы деңгейлік практикалық тапсырманы дәптерлеріне орындауға беремін Оқулықтағы 39-40 бет №9 практикалық жұмыс Жауаптары: 36 div 7= 5 10 mod 3=1 63 mod 8=7 45 mod 8=5 3.Паскаль тілінде жазудағы қатені табыңдар. 1.sgrt(a-b):a+2*b 2.cos(x)/ sin(x)-scr(y)(x+3) | | ||||||||||||||
Сабақты қортыныдылау 5 мин | Өтілген тақырыпты қайталау үшін «ұшақ» әдісі арқылы қорытындылаймын Оқушылар қағаздан ұшақ жасайды. Ұшақ қанатына тақырыпқа қатысты сұрақтар жазып (әр оқушы жеке жазады) І топ оқушылары ІІ топқа, ІІ топ оқушылары І топқа лақтырады | Дәптер, таратпалар | ||||||||||||||
Аяқталуы 5 минут | Критерийлер арқылы өзін-өзі бағалау. Топтық жиынтық бағалау. Үйге тапсырма: §6 Бағалау. Түртіп алу әдісі арқылы кері байланыс аламын
| Жиынтық бағалау парағы Оқулық, күнделік Үлестірме қағаздар | ||||||||||||||
Қосымша ақпарат: интернет мәліметтері | ||||||||||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс | ||||||||||||||
| | | ||||||||||||||
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Қорытынды бағамдау. Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Кері байланыста жазылған ұсыныстар мен сұраныстарға негізделемін. |
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ: №6 | Мектеп: | |||||||||||||||
Пәні: информатика | ||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||
Сабақ тақырыбы: | Паскаль тілінің негізгі элементтері.Паскаль тілінің оъектілері | |||||||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты |
| |||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: Паскаль тілінің объектілеріне «сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» ұғымдары жатады. | |||||||||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||||||||||||
begin, end, program, read,write, сан, идентификатор, тұрақты, айнымалы, функция, өрнек | ||||||||||||||||
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер:
| ||||||||||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: | ||||||||||||||||
Паскаль тілінің негізгі элементтері мен объектілерінің қандай басты айырмашылығы бар? | ||||||||||||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: | ||||||||||||||||
«сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» сөздерінің үш тілде аталуын жаз. | ||||||||||||||||
Алдыңғы тақырып | Паскаль программалау тілі және оның алфавиті | |||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||
Жоспарлаған уақыт | Жоспарлаған жаттығулар (төмендегі жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | ||||||||||||||
Басталуы 10 мин | Жағымды ахуал туғызу «Ыстық орындық» әдісі АКТ-да деңгейлік тәжірибелік жұмыстарды дұрыс орындау. Жаңа тақырыпты қорытындылау. Ұйымдастыру. Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу. «мен үшін қымбат...» тренингін ұйымдастыру. Оқушыларға өздеріне қымбат ..айтады. Мысалы: менүшін отан қымбат. Сынып оқушыларын «молекула» әдісі арқылы 2 топқа бөлемін Оқушылардың өткен тақырып бойынша алған білімдерін «Ыстық орындық» әдісі арқылы пысықтау Оқушылар 2 топқа бөлінген соң әр топтан бір оқушыдан ортаға шығарып,өткен тақырып бойынша сұрақ қоямын, қайталана береді | Үлестірмелер, оқулық, жұмыс дәптері | ||||||||||||||
Ортасы 15 минут | Оқушы білгендерін тыңдай отырып, жаңа сабақ тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Ендеше, бүгінгі жаңа сабағымыз « Паскаль тілінің негізгі элементтері.Паскаль тілінің оъектілері». «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы тақырыпты оқуға тапсырмалар беріледі. 1-топ: Паскаль тілінің негізгі элементтері. 2-топ: Паскаль тілінің оъектілері 2 топқа берілген тақырыпты постер қорғауды ұсынамын. Оқушылар жеке оқиды, жұппен талдайды, топпен талықылайды Өзгелерді тыңдай отырып, өз білімін толықтырады. | Оқулық, үлестірме қағаздар, интерактивті тақта | ||||||||||||||
Практикум 10 минут | Оқулықтағы деңгейлік практикалық тапсырманы дәптерлеріне орындауға беремін Оқулықтағы 39-40 бет №9 практикалық жұмыс Жауаптары: 36 div 7= 5 10 mod 3=1 63 mod 8=7 45 mod 8=5 3.Паскаль тілінде жазудағы қатені табыңдар. 1.sgrt(a-b):a+2*b 2.cos(x)/ sin(x)-scr(y)(x+3) | | ||||||||||||||
Сабақты қортыныдылау 5 мин | Өтілген тақырыпты қайталау үшін «ұшақ» әдісі арқылы қорытындылаймын Оқушылар қағаздан ұшақ жасайды. Ұшақ қанатына тақырыпқа қатысты сұрақтар жазып (әр оқушы жеке жазады) І топ оқушылары ІІ топқа, ІІ топ оқушылары І топқа лақтырады | Дәптер, таратпалар | ||||||||||||||
Аяқталуы 5 минут | Критерийлер арқылы өзін-өзі бағалау. Топтық жиынтық бағалау. Үйге тапсырма: §6 Бағалау. Түртіп алу әдісі арқылы кері байланыс аламын
| Жиынтық бағалау парағы Оқулық, күнделік Үлестірме қағаздар | ||||||||||||||
Қосымша ақпарат: интернет мәліметтері | ||||||||||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс | ||||||||||||||
| | | ||||||||||||||
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
Қорытынды бағамдау. Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Кері байланыста жазылған ұсыныстар мен сұраныстарға негізделемін. |
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ: №7 | Мектеп: | ||||||||||||||
Пәні: информатика | |||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||||||
Сабақ тақырыбы: | Паскаль тілінің функциялары. Паскаль тілінің өрнектері | ||||||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты |
| ||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | |||||||||||||||
| |||||||||||||||
Кейбір оқушылар: | |||||||||||||||
| |||||||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: Паскаль тілінің объектілеріне «сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» ұғымдары жатады. | ||||||||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | |||||||||||||||
begin, end, program, read,write, сан, идентификатор, тұрақты, айнымалы, функция, өрнек | |||||||||||||||
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер:
| |||||||||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: | |||||||||||||||
| |||||||||||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: | |||||||||||||||
«сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» сөздерінің үш тілде аталуын жаз. | |||||||||||||||
Алдыңғы тақырып | Паскаль тілінің негізгі элементтері.Паскаль тілінің оъектілері | ||||||||||||||
Жоспар | |||||||||||||||
Жоспарлаған уақыт | Жоспарлаған жаттығулар (төмендегі жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | |||||||||||||
Басталуы 10 мин | Жағымды ахуал туғызу АКТ-да деңгейлік тәжірибелік жұмыстарды дұрыс орындау. Жаңа тақырыпты қорытындылау. Ұйымдастыру. Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу. «мен үшін қымбат...» тренингін ұйымдастыру. Оқушыларға өздеріне қымбат ..айтады. Мысалы: менүшін отан қымбат. Сынып оқушыларын «молекула» әдісі арқылы 2 топқа біріктіремін Оқушылардың өткен тақырып бойынша алған білімдерін «Пошта» әдісі арқылы пысықтау Оқушылар 2 топқа біріккен соң әр топтағы оқушыларға өткен тақырып бойынша конверт ішіндегі сұрақты оқиды, басқа оқушыларға да қайталана береді | Үлестірмелер, оқулық, жұмыс дәптері | |||||||||||||
Ортасы 15 минут | Оқушы білгендерін тыңдай отырып, жаңа сабақ тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Ендеше, бүгінгі жаңа сабағымыз « Паскаль тілінің функциялары. Паскаль тілінің өрнектері». «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы тақырыпты оқуға тапсырмалар беріледі. 1-топ: Паскаль тілінің функциялары. 2-топ: Паскаль тілінің өрнектері 2 топқа берілген тақырыпты постер қорғауды ұсынамын. Оқушылар жеке оқиды, жұппен талдайды, топпен талықылайды Өзгелерді тыңдай отырып, өз білімін толықтырады. | Оқулық, үлестірме қағаздар, интерактивті тақта | |||||||||||||
Практикум 10 минут | Оқулықтағы деңгейлік практикалық тапсырманы дәптерлеріне орындауға беремін Оқулықтағы 40 бет 4 тапсырманы орындау | | |||||||||||||
Сабақты қортыныдылау 5 мин | Сұрақтар шеңбері әдісі арқылы сабақты қорытындылаймын.Топ ішіндегі оқушылар үй жұмысы бойынша бір-біріне кезекпен сұрақтар қояды. Ойлануға біршама уақыт беріледі. Сосын талқылау басталады: әр оқушы көршісіне сұрағын қояды, ол жауап береді. | Дәптер, таратпалар | |||||||||||||
Аяқталуы 5 минут | Критерийлер арқылы өзін-өзі бағалау. Топтық жиынтық бағалау. Үйге тапсырма: §7 Бағалау. Оқушылардан Инсерт әдісі арқылы кері байланыс аламын
| Жиынтық бағалау парағы Оқулық, күнделік Үлестірме қағаздар | |||||||||||||
Қосымша ақпарат: Арман ПВ баспасы,2013 жыл авторы:Сапарғалиева Б.Қ, Масалимова Н.Е. | |||||||||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс | |||||||||||||
| | | |||||||||||||
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма?бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. | ||||||||||||||
| |||||||||||||||
Қорытынды бағамдау. Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз?) 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Кері байланыста жазылған ұсыныстар мен сұраныстарға негізделемін. |
Сабақ жоспары
Сабақ:8 | Мектеп | |||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||
Сабақ тақырыбы: | Бақылау жұмысы | |||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: 1 тоқсан қорытынды бойынша алған білімдерін тексеру,бақылау, бағалау Паскаль тілінің негізгі элементтерін, айнымалы мен типтерін, функция мен өрнектердің жазылу ережелерін біледі. | |||||||
| | |||||||
| Оқушылардың басым бөлігі: Функция мен өрнектерді Паскаль тілінде жаза алады. | |||||||
| | |||||||
| Кейбір оқушылар: паскаль тілінің айнымалысы мен типтерін ажыратып, мысалдар келтіреді. | |||||||
| | |||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: үш тілділікті меңгеру Паскаль тілінің объектілеріне «сан», «идентификатор», «тұрақты», «айнымалы», «функция» және «өрнек» ұғымдары жатады. | |||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: begin, end, program, read,write, сан, идентификатор, тұрақты, айнымалы, функция, өрнек | ||||||||
| ||||||||
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: | ||||||||
| ||||||||
Алдыңғы оқу | | |||||||
Жоспар | ||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | ||||||
Басталуы Кіріспе бөлім: 5 мин | Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды түгелдеу, сынып тазалығын тексеру, оқулықтарын тугелдеу Өткенді қайталау Паскаль тілінің программасы үш бөліктен тұрады: тақырып жолы, сипаттау бөлімі және операторлар бөлімі Стандартты функциялар –функция аты және жақша ішінде көрсетілген аргументтен тұрады. | | ||||||
Ортасы Негізгі бөлім: 34 мин | Мұғалім әрекеті Бақылау жұмысының алынуы 1 нұсқа А деңгейі 1.Деректер дегеніміз не? 2. Операциялар дегеніміз не? 3.Шартты түрде атқарылу дегеніміз не? 4.Көмекші программа дегеніміз не? В деңгейі 1.Идентификатор және олардың түрлеріне сипаттама беріңдер. 2.Стандартты және сандардың, логикалық типке сипаттама беріңдер. С деңгейі 1. Стандартты функциялардың математикалық және паскальда жазылуына мысал келтір 2.Тіктөртбұрыштың ауданын табуды паскальда жаз 2 нұсқа А деңгейі 1.Дерек енгізу дегеніміз не? 2. Нәтиже шығару дегеніміз не? 3. Цикл дегеніміз не? 4. Түсініктеме дегеніміз не? В деңгейі 1. Тұрақты және олардың түрлеріне сипаттама беріңдер 2.символдық, саналатын және диапазондық немесе ауқымды типке сипаттама бер С деңгейі 1.Өрнектердің 3 типін ата және мысал келтір. 2.Тіктөртбұрыштың периметрін табуды паскальда жаз. | Оқушы әрекеті Бақылау жұмысының жауабын орындайды. | Интербелсенді тақта, оқушы құралдары, дәптер | |||||
Кері байланыс 2 мин | «Нені білемін? Нені білдім? нені білгім келеді?» кері байланыс алу. | «Нені білемін? Нені білдім? нені білгім келеді?» кері байланыс жазады. Тақырыпты критерий бойынша бағалайды | Кері байланыс парақшалары, өзін-өзі, өзгені бағалау парақшасы | |||||
Үйге тапсырма 2 мин Бағалау 2 мин | Үйге: Паскаль тілінің функциялары және өрнектері тақырыбын оқып келу бақылау сұрақтарымен тапсырмаларын орындау Оқушылардың бақылау жұмысын тексеріп, бағалаймын А деңгейіне толық жауап берген оқушы 3 алады. А және В деңгейіне толық жауап берген оқушы 4 алады. А,В және С деңгейіне толық жауап берген оқушы 5 алады. | Оқушылар күнделік дәптерлеріне жазып алады | күнделік | |||||
Қосымша ақпарат | ||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс | ||||||
А –деңгейіндегі оқушыларға жетелеу сұрақтарын қолдану. С-деңгейдегі оқушыларға Санау жүйесін қолдану үшін қызығушылығын арттыратын тапсырмалар беру | Тақырыпты критерий бойынша бағалату | Физика, бейнелеу пәндерімен байланыста | ||||||
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |